עוזי מחלב
ייעוץ משכנתאות

יועץ משכנתאות פרטי הוא גורם עצמאי שאינו תלוי בבנק או בכל גורם אחר הנותן משכנתאות. אתם פונים אל יועץ המשכנתא, משלמים לו, והוא עובד עבורכם. כך אתם שוכרים מומחה אובייקטיבי שינהל את ענייניכם מול הבנקים השונים. בין השירותים הבסיסיים המוצעים על ידי יועץ המשכנתא, ושנכללים בהצעת מחיר רגילה :

 

ייעוץ לגבי תמהיל משכנתא מומלץ, הן במקרים פשוטים והן במקרים מורכבים הכוללים מספר עסקאות נדל"ן ונכסים במצבי בניה שונים.

 

ניהול משא ומתן מול הבנקים השונים לקבלת ריביות משכנתא הנמוכות ביותר.

 

שירותים נוספים שיועץ המשכנתאות יכול לתת:

 

עזרה בהשגת אישור למשכנתא למסורבים.

ייעוץ לגבי הלוואות אחרות הנדרשות להשלמת העסקה כמו הלוואות גישור.

עזרה במסתרי ונבכי תוכנית "מחיר למשתכן" על כל מורכבותה, ולא רק מהיבט המשכנתא.

ליווי כל תהליך קבלת המשכנתא, על כל מסמכיו, אישוריו, הוצאותיו השונות ועזרה בהקטנת עלויות כמו עמלות וביטוח משכנתא.

בחינת משכנתאות קיימות ועזרה במחזור משכנתא, או בהטבת תנאי המשכנתא הנוכחית.

 

בשונה מהבנק, יועץ משכנתא פרטי עובד עבורכם . אתם הלקוח שלו, שמשלם לו, ואם תהיו מרוצים, תדאגו שגם אחרים יגיעו אליו. שווה לו להתאמץ עבורכם. לעומתו, יועץ משכנתא של הבנק עובד עבור הבנק ומטרתו לייצר כמה שיותר רווח עבור הבנק. את העמלות שלו הוא מקבל לפי הרווח שייצר לבנק. ליועץ המשכנתאות בבנק ישנו אינטרס אחד וברור – לשווק לכם את שירותי המשכנתאות של הבנק בו הוא עובד ואותו הוא מייצג.

 

נקודה נוספת, נניח שהגעתם ליועץ משכנתא מטעם הבנק שהוא הגון ומוסרי ומעוניין להציע לכם את הצעה הטובה ביותר, אבל הוא פשוט אינו יכול. יש לו את כל הידע הנדרש על משכנתאות בבנק שבו הוא עובד. אבל אין לו מספיק ידע על מה שבנקים אחרים נותנים. כשאין בידיו את כל הידע הנדרש, אין לו יכולת להציע לכם את ההצעה הכי טובה עבורכם.

 

אתם תצטרכו לעבור בין הבנקים השונים, להיפגש עם יועץ משכנתאות בכל אחד מהם, לאסוף את המידע המוטה שכל אחד מהם ייתן לכם, ובסוף לערוך השוואה בין כל ההצעות.

 

המסקנה מכל אלה – יועץ משכנתאות פרטי הוא בצד שלכם ופועל למענכם, כולל התמקחות מול הבנק. לעומתו, יועץ משכנתאות של הבנק הוא הצד שכנגדכם, גם אם יעשה כמיטב יכולתו ללכת לקראתכם.

 

 

 

                                                                   ---------------התקשרו עכשיו - 03-9509956  052-8329987 ----------------

תחומים
היטל השבחההערכת שוויירידת ערך לפי סעיף 197פיצויי הפקעהפירוק שיתוףבדק ביתהשגות רשות מקרקעי ישראלדיירות מוגנתמיסוי מקרקעיןפינוי בינוי

צור קשר
נא מלאו את הפרטים ונציגינו יחזרו אליכם...