עוזי מחלב
תהליך הרכישה

תהליך הרכישה

ודאי שמעתם פעמים רבות על אנשים שנכוו / נעקצו ע"י מתווכים לא מקצועיים או לא הגונים, בעת שביקשו לרכוש דירה.

שוק הנדל"ן בישראל הינו פרוץ ונתון לעיתים קרובות בידיים לא מקצועיות, שלא נדבר על נוכלויות למינהן......


אגב, באופן מוזר ביותר מבקשים לאחרונה להעביר חקיקה שכל אדם יוכל לתווך/לייעץ בענייני נדל"ן וללא הכשרה מיוחדת.


המגבלה היחידה שעומדת כיום בפני אדם להגדיר עצמו מתווך / יועץ נדל"ן היא העדר רישום פלילי !!! 


ביטול חוק המתווכים יביא לכך שלשוק הנדל"ן ייכנסו אנשים בעלי עבר פלילי והעסקאות ייראו בהתאם.


לא כך צריכים להיראות פני הדברים !!! העסקה לא אמורה להיות סוג של סיוט עבור הרוכשים, אלא הליך המנוהל באופן מקצועי ומרוכז בחבילה אחת.


במדינות מערביות מתקדמות ובארצות הברית תפקידו של המתווך מכובד ומוגדר ולמעשה רוב העסקאות עוברות ומנוהלות על ידי המתווך, המתווך עובר תהליך הכשרה ארוך שבסופו מקבל סמכויות נרחבות לנהל את העסקה מתחילתה ועד סופה באופן מקיף ומקצועי ביותר.


אנו במרום נדל"ן, לקחנו על עצמנו לעמוד בסטנדרטים גבוהים, בדיוק כפי שנהוג במדינות מערביות מתוקנות ושמנו כדגל את עניין המקצועיות  !!!


ובכן, להלן עיקרי התהליך :


1. ראשית, כל נכס אצלנו עובר בדיקה קפדנית ע"י שמאי מקרקעין מוסמך ויוצא לשוק בשווי האמיתי של הנכס.


2. הנכסים מגוייסים אצלנו בקפידה ובאופן בלעדי, נכסים מובחרים בלבד, במחירי שוק אמיתיים, מוכרים אשר זיהינו אצלם מוטיבציית מכירה אמיתית (ולא כפי שאלפי מוכרים במדינתו מפרסמים במחיר גבוה רק כדי לבדוק את השוק ו/או לנסות את מזלם).


3. לפני שניגשים לראות דירות ולבזבז זמן יקר, אנו בודקים עבורכם זכאות למשכנתא


4. לאחר אישור המשכנתא, יועץ משכנתא מקצועי בודק עבורך את הריביות הטובות ביותר בשוק והמסלולים המותאמים עבורך אישית (אציין שלכל אדם מתאים מסלול שונה בהתאם לכושר ההשתכרות, לאופי העבודה - קביעות/יציבות, ולגיל)


5. לאחר שהמשכנתא מאושרת ואנו יודעים את התקציב המדוייק, יושבים מול אחד מיועצי הנדל"ן שלנו ומגדירים בפניו צרכים, כגון - רכישה למגורים או להשקעה, סביבה, בתי ספר, גודל הדירה הנחוץ, מספר החדרים וכיו"ב.....


6. יועץ הנדל"ן מכין עבורכם רשימה מסוננת היטב של מספר נכסים בלעדיים שנבחרו בקפידה רבה.


7. יוצאים לסיור - הסיור נערך בשעות מוגדרות מראש ונוחות לכל הצדדים, הסיור מודרך על ידי יועץ נדל"ן מיומן ומנוסה אשר מכיר היטב את המוכר ואת הנכס - על כל יתרונותיו וחסרונותיו.


8. יועץ הנדל"ן שלנו מכין עבורכם סיכום פגישה על מנת שתזכרו היטב מה שראיתם (פעמים רבות הקונים רואים עשרות דירות סתמיות ולא ממוקדים כך ששוכחים מה ראו).


9. אצלנו אף אחד לא לוחץ עליכם לסגור, תהליך הרכישה כרוך בחשיבה רציונלית ולכן לוקח מספר ימים להגיע להחלטה הטובה ביותר.


10. בשעה טובה - הגענו להחלטה !!! יועץ הנדל"ן שלנו מפנה אתכם לעורך דין מקצועי, אשר נבחר על ידנו בקפידה ואשר ייצג אתכם באופן היעיל ביותר, עורך הדין יכין עבורכם חוזה הגון, יבצע עבורכם פעולות בלשכת המקרקעין/ברשות מקרקעי ישראל עד לקבלת המפתח והרישום הסופי בטאבו.


11. מזל טוב !!!! קיבלתם מפתח, אבל ההליך לא חייב להסתיים כאן, אנו עומדים לרשותכם גם בייעוץ לפני שיפוץ - כגון אדריכלים, מהנדסים, קבלני שיפוץ ובנייה, מעצבי פנים ועוד.....

במידה ורכשתם את הנכס להשקעה - אנו מאתרים עבורכם שוכרים איכותיים לטווח ארוך.


12. זכרו שמרום נדל"ן זה בית ועל כל שאלה מקצועית תקבלו תשובה מקצועית, אצלנו הלקוח תמיד מרוצה ולכן לקוחות חוזרים אלינו גם לאחר מספר שנים כדי שנמכור עבורם את הנכס.

תחומים
היטל השבחההערכת שוויירידת ערך לפי סעיף 197פיצויי הפקעהפירוק שיתוףבדק ביתהשגות רשות מקרקעי ישראלדיירות מוגנתמיסוי מקרקעיןפינוי בינוי

צור קשר
נא מלאו את הפרטים ונציגינו יחזרו אליכם...